Gizlilik Ve Güvenlik İlkelerimiz 2012-02-15T13:22:10+00:00

Bize vermiş olduğunuz her türlü bilgi ( e-mail adresiniz, katalog talepleriniz de dahil olmak üzere ) tarafımızca 3.Şahıslar ile hiç bir şekilde paylaşılmayacaktır. İletişim ya da katalog talebi için doldurduğunuz formda vermiş olduğunuz bilgiler,bizim açımızdan gizli bilgi olarak kabul edilip internet üzerinde bir dosya olarak saklanmaz,sadece sizinle iletişime geçmek için kullanılır.

Sizinle iletişime geçmemizi istedğiniz yöntem ile iletişime geçilir. (Seçiminize bağlı olarak mail ya da telefon ile)   E-mail adresiniz, sadece mail adresinize katalog göndermek amacı ile sizden talep edilmektedir.

Ürün siparişlerinizi cep telefonunuza göndereceğimiz kullanıcı adı, parola ve uygulama bağlantı adresini kullanarak güvenle verebilirsiniz. Bu web sitesindeki her hangi bir forma lütfen Kredi Kartı bilgilerinizi girmeyiniz.

Kendi güvenliğiniz için Kredi Kartı Numarası gibi kişisel bilgilerinizi hem bu web sitesi, hem de diğer web sitelerinde paylaşmamanızı öneririz.

Her türlü soru,öneri ve isteklerinizi İletişim sayfasındaki formu doldurarak ya da bu web sitesinde bulunan telefon numarasından bize ulaşarak iletebilirsiniz.

WhatsApp Bilgi Hattı