• Royal Sales Katalogu

Royal Sales Online…

Royal Sales olarak, bire bir iletişimin ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliriz. İşimiz de bu temel üzerine kurulmuştur. Aynızamanda e-posta ve İnternet gibi dünyadaki yeni iletişim yollarının da farkındayız. Bu iki elektronik haberleşme kanalı,bugünün iş dünyasının olmazsa olmazları arasında. İşte bu yüzden Royal Sales Kataloğu ‘ nu  yeniden tasarlamaya karar verdik. Royal Sales  basılı bir dergi olarak yılda dört sayı almaya devam ederken, RoyalSales.ws  adını verdiğimiz elektronik dergi de sizlere ulaşacak.

Royal Sales Katalogu

En son haberleri size mümkün olan en kısa zamanda ulaştırabilmek için size yeni Royal Sales kataloğunu tanıtmak ve ürünler hakkında size bilgi sağlamanın yanında Royal Sales işinizle ilgili önemli bilgileri ve yazıları da içerecek. En güzel yanı da bu bilgileri başkalarına e-posta ile gönderebilecek olmanız. Sunduğumuz dijital format, bilgileri daha hızlı bir şekilde ulaştırmanıza yardımcı olacak. Derginin size e-posta yolu ile gönderilecek olmasından dolayı İnternet bağlantısı olan bir bilgisayar ve http://www.royalsales.org  de bir e-posta hesabına sahip olmanız yeterli.

Royal Sales, aylık olarak e-posta adresinize gönderilecektir. Tabii ki toplantılarınız ile ilgili kendi mesajlarınızı göndermek veya grubunuzu motive etmek için de e-posta adresinizi kullanabilirsiniz.

Royal Sales ‘ de Online olmak
Artık sanal aleme girmenin zamanı. Bir e-posta adresi ve İnternet bağlantısı ile artık Royal Sales araçları elinizin altında.Sizin için şu anda daha da fazlasınıgeliştiriyoruz. Çünkü İnternet, tartışmasız olarak en etkin ticari araçlardan biri haline gelmeye başladı.Ve bizler de işinizi büyütmenizde size destek olmak için elimizden geleni yapmak istiyoruz. Yakın gelecekte Royal Sales, temsilcilerine bilgilerin direkt olarak daha hızlı gönderilmesi için e-postayı daha fazla kullanmaya başlayacak. Düşüncelerinizin ve önerilerinizin bize daha kolay bir şekilde iletilmesi de dahil olmak üzere, pek çok avantaj sağlamasından dolayı, Royal Sales Serbest Girişimcilerinin bu çalışma şekline alışmalarını ve kullanmaya hazır olmalarını istiyoruz. Örneğin, iş ile ilgili ne tür bir bilgi işinizi en iyi şekilde destekleyebilir? Bize e posta ile iletebilir veya bir sonraki Royal Sales kataloğu için yorumlarınızı ve fikirlerinizi de gönderebilirsiniz!

2016-12-16T23:27:59+00:00 By |Royal Sales|0 Comments

About the Author:

WhatsApp Bilgi Hattı