• Royal Sales Dr.Förster

Royal Sales ‘de En Mükemmel Tarif…

Doğal yollardan elde edilmiş botanik bileşenlere sahip prestijli bir marka olan Royal Sales , en zorlu müşterilerinizin, tüm cilt bakımı ihtiyaçlarını sağlar. Günlük temel bakımda ve ileri teknoloji ile özel cilt bakımında uzman olan Royal Sales, cilt bakımı sanatını kusursuz kılan bilimsel bilgi birikimine ve araştırmaya dayalı formüllere sahiptir. Müşterilerinize, başarılı her tarifte; özel, ve yüksek kaliteli bilesenlerin ne denli önemli bir rol oynadıgını anlatın. Her ürünün özenle seçilmis bilesenlerinden olusan karışımı, müsterinizin cilt sorunu her ne olursa olsun, söz konusu soruna etkili biçimde hitap eden güçlü bir formüle sahiptir.

Royal Sales Dr.Förster

Doganın en iyisi Royal Sales Dr.Förster Kremleri

Royal Sales formülleri, çogu meyvede bulunan ve cildi iyilestirdikleri bilinen en güçlü dogal bilesenlerden yararlanır. Açerola kirazı, içerdigi C vitamini ile güçlü antioksidan etki saglarken , nar, yaslanma belirtilerine karsı etki gösterir. Günes yanıgının verdigi acıyı dindirmek için mükemmel olan aloe vera ise yatıstırıcı ve serinletici özelliklere sahiptir. Su buharı destilasyonu yoluyla elde edilen tarçın yagı, nem seviyesini dengelerken, yulaf taneleri, cilt kasıntılarını hafifletir ve aminoasitler sayesinde cilde nem kazandırır. Papatya ise kızarıklıgı giderip, rahatlatır. Performansları ve etkinlikleri nedeniyle seçilen bu saf, dogal bilesenler, bilimle uyum içerisinde sonuç vermektedir.

Laboratuvardan kullanımınıza Günlük bakıma yönelik kapsamlı arındırma, sıkılastırma ve nemlendirme
sisteminin yanı sıra, özel bakım ve koruma ürünlerine sahip olan Royal Sales cilt bakımı, arastırmaya dayalı olmakla beraber, doganın gücünden yararlanıyor.

2016-12-16T23:27:59+00:00 By |Royal Sales|0 Comments

About the Author:

WhatsApp Bilgi Hattı