Royal Sales Jojoba Vücut Kremi

Kurumuş, çatlamış ciltlerin kurtarıcısı.

Royal Sales  Jojoba Vücut Kremi , pürüzlü ve kuru ciltleri korur, temizler; nasır ve çatlak gibi sorunlu bölgelerde iyileştirici etki yapar. Doğal jojoba yağı, jojoba bitkisinden elde edilen yağ tarzında bir balmumudur. Tüm cilt tiplerinin ihtiyaçlarını karşılayabilen, enerji ve canlılık kaynağıdır. Cilt üzerinde, aşırı nem kaybını önleyen, cildi kurumaktan koruyan ve çevrenin zararlı etkilerini engelleyen koruyucu film tabakası oluşturur.

biorichi-jojoba-kremi

 Royal Sales  Jojoba Vücut Kremi , cildi yeniler, derinlemesine nemlendirir ve besler. Daha ilk sürüldüğü andan itibaren, cilt daha parlak ve yumuşak bir görünüme kavuşur, cildin yaşlanma süreci yavaşlamaya başlar. Kırışıkların oluşmasını önleyici etkisi vardır, cilde sıkılaştırır. Royal Sales Jojoba Vücut Kremi , tüm vücutta kullanılabilir fakat özelikle ellerde, dizler, dirsekler ve dış etkenlere maruz kalan diğer bölgelerde, soyulma eğilimi gösteren kuru ,kaba ve çatlak ciltlerin bakım ve korunmasında etkilidir.
 

Kullanım: Her gün temiz cilt üzerine, sabahları ve/veya akşamları özellikle pürüzlü ve kuru bölgelere, ellere, dirseklere, çatlamış ve nasırlaşmış noktalara masaj yaparak dağıtın.

Royal Sales Jojoba Vucut Kremi

2016-12-16T23:28:00+00:00 By |Royal Sales|0 Comments

About the Author:

WhatsApp Bilgi Hattı