Royal Sales Saç Bakım Seti-Dr.Förster

Royal Sales Saç Bakım Seti, kaşıntılara ve saçların vaktinden önce dökülmesine karşı ikili etki.

Saç tentüründen ve şampuanından oluşan Royal Sales Saç Bakım Seti , şifalı bitki özleri ve vitaminler içerir.  Saç diplerinin kaşıntısında ve yapısal hasarlarda güçlü bir bakım ve iyileştirici etki yapar.

 biorichi-sac-bakim-seti

Saç Tentürü:

Bitkilerden elde edilen aktif maddeler içeren saç besinidir. Aktif maddeler ürünün kendine özgü kokusunu belirler. 3 aylık kullanım içindir.

Uygulama: Mevcut saç dolgunluğuna bağlı olarak sabah ve akşam düzenli şekilde, 1 pipet tentürü saç derisinin üzerine sürün ve yumuşak bir şekilde masaj yaparak deriye yedirin. 

Saç Şampuanı:

Kaşıntıları ve buna bağlı olarak saç dökülmelerini önleyen özel bir bakım şampuanıdır. Yoğunlaştırılmış aktif maddeler sayesinde, olumsuz dış etkenlere maruz kalan saç tellerini özenle ve iyice temizler.  Saçların kurumasını önler. Hücre dokularına ihtiyaç duyulan besin maddelerini sağlamasının yanı sıra kafa derisine canlılık verir.  Kükürt, amino asitler gibi saç bakım araştırmalarının çok yönlü aktif maddelerini, B vitaminleri, ısırgan otu, huş ağacı, at kestanesi, at kuyruğu özü içerir. Sentetik kokular içermez.

Uygulama: Haftada 1-2 kez nemli saç üzerine sürün ve masaj yaparak uygulayın. Ardından durulayın. İkinci kez şampuan sürün ve birkaç dakika saça etki etmesini bekleyin. Tekrar bol suyla durulayın.

2016-12-16T23:28:00+00:00 By |Royal Sales|0 Comments

About the Author:

WhatsApp Bilgi Hattı