Royal Sales Kroyter 110 Bitki Yağı

Royal Sales Kroyter 110 Bitki Yağı, 110 bitkinin gücü! Aloe Vera özü, avokado yağı, jojoba yağı, E vitamini, F vitamini… 110 ayrı bitkinin yaşam gücünü içinde barındıran hoş kokulu masaj ve bakım yağı!  Royal Sales Kroyter 110 Bitki Yağı cildinizi nemlendirir, cildinize esneklik verir.

 İyileştirici etkileriyle mucizevî bir yağ!  Royal Sales Kroyter 110 Bitki Yağı , sadece cildinize bakım yapmakla kalmaz sağlık problemi yaşadığınız birçok konuda iyileştirici etki gösterir. Cildinize bakım yapmak için bütün vücudunuza masaj yapın. Banyodan sonra yapacağınız masajlarda normal masaj yağına birkaç damla Krauteröl Bitki Yağı katın. Ter kokusunu gidermek için sabah ve akşam banyodan sonra 2-4 damla yağı göğsünüze, boynunuza, ensenize, sırtınıza, kollarınıza, ayaklarınıza ve tabanlarınıza ovarak yedirin. Yorgunluğu ve baş ağrısını gidermek için alnınıza, şakaklarınıza, kafa derinize ve ensenize damlatacağınız 2-4 damla yağı ovuşturarak yedirin.

 Spor yapmadan, yola çıkmadan, dağa tırmanmadan 1 gün önce, omuzlarınıza baldırlarınıza ve tabanlarınıza yeterli miktarda Royal Sales Kroyter 110 Bitki Yağı ile  masaj yapın. Diş ve ağız boşluğu bakımınızda (boğaz ağrısı, aft, diş eti çekilmeleri vb. durumlarda) suya birkaç damla yağ damlatıp gargara yapın ya da birkaç damla yağ damlattığınız pamukla dişetlerinizi ovun, pamuğu aft olan bölgeye bastırın. Burun tıkanıklıklarını açmak için, 2-4 damla yağı sıcak suya damlatın, oluşan su buharını içinize çekin.

 Öksürüğü gidermek için, göğsünüze sürüp, üzerini sıcak bir havlu ile kapatın. Royal Sales Kroyter 110 Bitki Yağı ile kas sıkışmalarında, bel fıtığında sorunlu bölgeye masaj yapın. Mekânların güzel kokması için, bir kap içindeki suya birkaç damla damlatın.

2016-12-16T23:28:00+00:00 By |Royal Sales|0 Comments

About the Author:

WhatsApp Bilgi Hattı