Royal Sales At Kestanesi Balsamı

Royal Sales At Kestanesi Balsamı, ayakların alt kısımlarındaki ağırlık ve yorgunluk, şişmiş ayaklar, varisleşmiş damarlar, kaslarda ağrılar ve romatizmal ağrılar, ilerleyen yaşlarda ciddi zorluklardan sadece birkaç tanesidir, orta yaşlardaki insanların bunlara yakalanma riski yüksektir. Geniş damarlar (varikozitet) sık olan problemdir ve insanların %10’unda oluşur. Damarların genişlemesiyle, ayaklar şişmeye başlar, ağırlık hissi, ağrılar ve bazen kramplar artar. Zamanla daha çok damar genişler, ağrılar artar ve ızdırap dolu zorlu bir dönem başlar. Sebepler değişik olabilirler– genetik (%49oranında)  fazla ağırlık, uzun zaman oturma veya ayakta kalma, kaza ve benzeri durumlar.
 
Royal Sales At Kestanesi Balsamı Kan dolaşım sisteminin fonksiyonları nasıl iyileştirilir?
Kronik damar zayıflığı (insufisiyensinin) oluşumunu, pıhtılaşma gibi bazı komplikasyonları önlenmek için doğru önlemleri almamız gerekir. Genetik kalıntı olan bazı kişilerde, doğru zamanda, doğru tedbirler alarak, damar genişlemesi ertelenebilir. Bu tedbirlerden bir kaç tanesini şöyle özetleyebiliriz: uzun süre ayakta ve oturmayı gerektirmeyen meslek seçimi, her gün esnek bantların veya çorapların kullanılması (ayaklardaki kan basıncını ve şişmeleri azaltır, ayrıca kanın kalbe geri gitmesini kolaylaştırır), 

 
Royal Sales At Kestanesi Balsamı ne için tavsiye edilir:

Varislere doğanın çözümü!
Kan dolaşımının düzenlenmesine, tıkalı damarların açılmasına yardımcı olma özelliği sayesinde varislerin iyileşmesini hızlandırır. İhtiyaç duyduğunuz bölgeye günde 3 defa sürün ve ovarak yedirin!
 
* Gergin, hasar görmüş, yoğun şekilde varisleri olan ayak ve bacaklara bakım yapar. Yorgun, şişmiş ve damarları genişlemiş olan ayakların bakımında önerilir
* Yorgunluktan, zedelenmelerden, şişkinliklerden ve romatizmadan dolayı oluşan ağrıları hafifletir. Ağır ve yorucu işler sonucu meydana gelen ağrıları gidermek, genişlemiş damarlar, varisler, şişkinlikler ve romatizmal rahatsızlıklarda önerilir.

* Gece ayaklarda oluşan uyuşmaların giderilmesinde önerilir
* İltihap giderici özelliği sayesinde kaslarda kramp oluşmasını engeller.
* Şişkinlikleri hafifletir.
* Kuru ciltleri nemlendirir.
* Damar genişliği semptomlarının azaltılmasında önerilir uzun süre ayakta kalmamak, oturma esnasında ayakların yüksek konuma getirilmesi ve kan dolaşımını etkileyecek hafif masaj yapılması önerilir.
Ürün Detayları:
Bileşim: atkestanesi özü, kamfor, biberiye, mentol ve esansiyel yağlardır.
 
ÖNERİLER:

Royal Sales  ürünlerinin etkisini tam olarak görebilmek için düzenli kullanım şarttır. Herhangi bir ürünü, en az 21 gün (cildin tepki verme süresi) sürekli kullanmalısınız.
* Ürünlerin cildinize nüfuz edebilmesi için, cildinizin temiz ve ölü derilerden arınmış olması gerekir. Bunun için düzenli aralıklarla peeling (kese) yapmalısınız.
* Cildinize uygulama yapmadan önce ellerinizi iyice yıkayıp, temizlemelisiniz.
Royal Sales At Kestanesi Balsamı  ilaç değildir! Sağlık problemleriniz için mutlaka doktorunuzla görüşün.

2016-12-16T23:28:00+00:00 By |Krem|0 Comments

About the Author:

WhatsApp Bilgi Hattı